Sitemizde şuan toplam 966 film bulunmaktadır.

Mezarına Tüküreceğim 2 – I Spit on Your Grave 2

3.064 Defa
Facebook'ta Paylaş! Facebook'ta Paylaşın
Tweet'te Paylaş! Twitter'da Paylaşın
LinkedIn'de Paylaş! Linkedin'de Paylaşın
Googlede ARA! Google'da Arayın
FILM BILGILERI 20 Mayıs Çarşamba 2015 2:11 Eklendi
Mezarına Tüküreceğim 2 – I Spit on Your Grave 2

Kadınlara karşı uygulanan şiddet, işkence ve tecavüz tabiki hiç hoş bir şey değildir. Hangi zihniyet bunu varsayıp kabul edebilir ki? Ancak filmin konusun da bunu gerçekleştirenler fena hal de cezalandırılıyorlar. İzlediğim en iyi intikam filmlerinden biridir. Ama birincisi daha güzeldi diyebilirim.

Katie Carter, oldukça güzel ve çekici bir genç kızdır. Her ne kadar moda dünyasına girip hayallerini gerçekleştirmek istesede New York’ta bir restorantta garsonluk yapmaktadır. Bu hayattan tamamen sıkılan Katie, artık hayallerine kavuşmak ister. Ünlü bir fotoğrafçıdan aldığı tavsiye üzerine kendi fotoğraflarından oluşan bir portfolyo hazırlayıp gerekli yerlere müracaat etmelidir.

Ancak Katie’de fotoğrafçıya verecek o kadar para yoktur. Bunun için sıkıntılara giren genç kız, bir ilan da ücretsiz fotoğraf çekimi yapıldığını görür. Fotoğrafları çeken adamlara ulaşır. Fotoğraf çekimine başlarlar. Bir kaç çekimden sonra adamlar Katie’den soyunmasını isterler. Katie buna karşı çıkınca olanlar olur. Sapık adamlar genç kızı esir alırlar. Bir süre işkence ve tecavüze mağruz kalan Katie, bir yolunu bulup adamların elinden kaçmayı başarır. Genç kız, bir süre olanları üstünden atamaz. Ancak Katie intikam almak için geri dönecektir. Ne yaşadıysa bunu ona yaşatanlara aynısını yaşatacak ve bambaşka biri olacaktır.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2013 - Amerika

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Steven R. Monroe

Oyuncular: Jemma Dallender, Joe Absolom, Yavor Baharov, George Zlatarev

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

BENZER FILMLER
Landmine Goes Click
13.975 Defa izlenme
Hesaplaşma – Misconduct
3.835 Defa izlenme
Viral
2.737 Defa izlenme