Sitemizde şuan toplam 966 film bulunmaktadır.

İnsanlığın Sonu – Extinction

1.874 Defa
Facebook'ta Paylaş! Facebook'ta Paylaşın
Tweet'te Paylaş! Twitter'da Paylaşın
LinkedIn'de Paylaş! Linkedin'de Paylaşın
Googlede ARA! Google'da Arayın
FILM BILGILERI 12 Eylül Cumartesi 2015 5:02 Eklendi
İnsanlığın Sonu – Extinction

Harmony kasabası kışları çok sert soğukların olduğu bir bölgedir. Bir gün ansızın gelen kar biran da bölgeyi etkisi altına almıştır. Gelen şiddetli kar beraberin de ölümcül bir virüsü de peşinden sürüklemiştir.

Kasabayı etkisi altına alan virüs insanları et yiyen bir canavara dönüştürmektedir. Aklı başın da olmayan insanlar artık insanlıktan çıkmış ve kendilerine yiyecek insan aramaktadırlar. Zamanla tüm her yeri saran bu hastalık insanlığın adeta sonunu getirmiştir. Bu korkunç olay yıllarca sürmüştür. Hastalık sürekli kendini tazelemiş ve hızlıca yayılmıştır. Artık Harmony kasabasında da yaşayan sadece bir kaç insan kalmıştır.

Bu bir kaç insan dışında ki herkes insalığından çıkmış, evrim geçirmiş bir yaratığa dönüşmüştür. Enterasan olansa bu kasabada ki bir kaç insanın birbiri ile alakası olmamasıdır. Aslın da yıllar önce çok yakın iki arkadaş olan bu insanlar, bir nedenden dolayı tüm bağlarını kopartmışlardır. Hala daha devam eden bu dargınlık onların yavaş yavaş sonunu getirecek gibi görünmektedir. Bu insanların acilen barışmaları, birlik beraberlik kurmaları ve hayatta kalmak için bir şeyler çabalamaları lazımdır.

Tür: 2015 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2015 - Amerika, Fransa, İspanya

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Miguel Ángel Vivas

Oyuncular: Ahna O'Reilly, Clara Lago, Jeffrey Donovan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

BENZER FILMLER
Can Dostum
4.386 Defa izlenme
Beasts of No Nation
9.009 Defa izlenme
Landmine Goes Click
13.975 Defa izlenme