Sitemizde şuan toplam 966 film bulunmaktadır.

İsimsiz – Sin Nombre – M-S 13 Çetesi izle

3.412 Defa
Facebook'ta Paylaş! Facebook'ta Paylaşın
Tweet'te Paylaş! Twitter'da Paylaşın
LinkedIn'de Paylaş! Linkedin'de Paylaşın
Googlede ARA! Google'da Arayın
FILM BILGILERI 18 Haziran Perşembe 2015 12:00 Eklendi
İsimsiz – Sin Nombre – M-S 13 Çetesi izle

Dünyanın en tehlikeli sokak çetesinden biri olan MS-13 üyesi Casper, çetesine ondan yaşca küçük olan El Smiley’ide üye yapar. El Smiley çetenin kuralları gereği 13 saniye çete üyeleri tarafından dayak yemek zorundadır. İlk aşama böylelikle gerçekleştirilir. Bundan sonra ki aşamada ise rakip çeteden bir üyeyi öldürmesi gerekmektedir. Bunuda gerçekleştiren El Smiley, artık bir MS-13’un bir üyesi olur.

Onun çeteye üye olmasını sağlayan Casper, bir kıza aşık olur. Çetenin kuralları gereği böyle bir şey yasaktır. Çok geçmeden bu anlaşılır. Casper’a küçük bir ceza kesilir ve affedilir. Ancak sevdiği kız, çete lideri tarafından öldürülünce Casper’ın dünyası kararır. MS-13 çetesi çok sert kuralları olan bir çetedir. Ve bu konuda çok titizdir.

Bir gün haraç toplamak için Casper, El Smiley ve çete lideri trenlerin üstünde ki göçmenlerin arasına girer. Bir olay sırasında Casper, sevgilisini öldüren çete liderinin işini o kargaşada bitirir. El Smiley’yide trenden atar ve göçmenler ile birlikle yol alır. Casper, trende Sayra adında bir genç kız ile tanışır. Oda Meksika’dan kurtulmak için ailesi ile birlikte trende olan göçmenlerdendir. Fakat Casper’ın daha büyük dertleri vardır. Çetesi tarafından çoktan hain ilan edilmiş ve ülkenin dört bir yanında çete üyeleri tarafından aranmaktadır. Bakalım Casper, çetesinden kaçabilecek mi?.

Tür: Dram Filmleri, Macera Filmleri, Polisiye Suç Filmleri

Yapım: 2009 - Amerika, Meksika

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Cary Fukunaga

Oyuncular: Edgar Flores, Kristyan Ferrer, Paulina Gaitan, Giovanni Florido

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

BENZER FILMLER
Can Dostum
4.533 Defa izlenme
Beasts of No Nation
9.298 Defa izlenme
Landmine Goes Click
14.325 Defa izlenme