Sitemizde şuan toplam 967 film bulunmaktadır.

Kolombiyalı: İntikam Meleği

16.972 Defa
Facebook'ta Paylaş! Facebook'ta Paylaşın
Tweet'te Paylaş! Twitter'da Paylaşın
LinkedIn'de Paylaş! Linkedin'de Paylaşın
Googlede ARA! Google'da Arayın
FILM BILGILERI 27 Kasım Perşembe 2014 4:53 Eklendi
Kolombiyalı: İntikam Meleği

Anne ve babası mafya olan Cataleya adındaki 9 yaşındaki küçük bir kız çocuğu ailesinin ölümüne şahit olur. Babası ölmeden önce devletin kirli bir kanadıyla çalışan mafyanın sağ koludur ve temizlik işlerini yapmaktadır. Mafya lideri birgün onu yanına çağırır ve veda tarzında bir konuşma ile adamını işkillendirecek şekilde evinde ağırlar.

Mafya liderinin Kendisini gözden çıkardığını anlayan gangster hemen evine dönüp şehiri terketmek için hazırlık yapar. Kapıda adamlarına dikkatli olmalarını söyler. Karısına ve küçük kızına hemen hazırlanmalarını ve 10 dakika içinde evi terketmeleri gerektiği söyler.
Ama Mafya liderinin adamları kapıya dayanmıştır. Gangster öldürüleceğini anlayınca küçük kızına bir bilgisayar çipi verir ve bu çip sayesinde hayatta kalacağını söyler. Sadece birkaç dakika sonra evi basan mafyanın adamları küçük kızın anne ve babasını öldürüp kızıda öldürecekleri sırada, kız evden kaçarak izini kaybettirir.

Babası ölmeden önce amcasının adresini verir ve onun yanına gitmesini söyler. Babasının dediğini yaparak amcası ve onunla birlikte aynı evde yaşayan babaannesinin yanına gelince, amcası kardeşinin öldürüldüğümü anlar, küçük cataleya’ya sarılır güvende olduğunu söyler.
Amcasıda kirli işler yapan biridir. Amcasının yanında çok iyi yetişen ve her türlü kirli işleri yapan Cataleya, babasını öldüren adama ulaşmak için bir plan yapar. Ülkede kirli işler yapan ve babasını öldüren mafya lideri ile bağlantıları olan uyuşturucu tacirleri gibi bazı kimseleri öldürüp onların göğsüne imzasını atarak dikkat çekmeye çalışır.
Mafya lideri seri cinayetleri gazetelerden okuyunca bunu yapanın öldürdüğü adamının kızı olduğunu ve kendisine mesaj vermek istediğini anlar.

Amcası olayı anlayınca çok sinirlenir ve Cataleya’ya bu işten vazgeçmesini tüm aileyi riske attığını söyler.
Dediği gibi de çıkar çünkü mafya Cataleya’nın amcasının evini bulup Cataleya’nın son akrabaları olan amca ve babaannesini de öldürür.
Artık Cataleyanın hayatta kaybedeceği hiç bir şeyi kalmamıştır. Mafya liderinin yaşadığı evi öğrenip baskın yapar. Tüm adamlarını tek tek öldürür ve en son babasını öldüren mafyayı köpeklerine parçalatarak feci bir şekilde öldürür.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Polisiye Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: Fransa 2011

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Olivier Megaton

Oyuncular: Callum Blue, Zoe Saldana, Michael Vartan

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

BENZER FILMLER
Can Dostum
2.675 Defa izlenme
Beasts of No Nation
5.923 Defa izlenme
Landmine Goes Click
8.297 Defa izlenme