Sitemizde şuan toplam 966 film bulunmaktadır.

Şansa Bak

6.280 Defa
Facebook'ta Paylaş! Facebook'ta Paylaşın
Tweet'te Paylaş! Twitter'da Paylaşın
LinkedIn'de Paylaş! Linkedin'de Paylaşın
Googlede ARA! Google'da Arayın
FILM BILGILERI 27 Ekim Pazartesi 2014 12:29 Eklendi
Şansa Bak

Başlıca iki ters karakteri konu alan filmde hayatında müthiş derecede şanslı olan bir bayan Ashley ile onun tam tersi çok şanssız bir erkek olan jake’nin hayatından kesitler anlatılmaktadır.
Ashley okadar şanslı bir bayan ki evden çıkmadan bardaktan boşalırcasına yağmur yağarken evden çıkar çıkmaz yağmur kesilip güneş açıyor, elini kaldırır kaldırmaz hemen boş taxi buluyor, yolda giderken zamanının az olmasına rağmen tüm lambalarda yeşil ışık yanıyor ve gideceği yere yetişiyordu.
Jake ise bir müzik grubu kuran sakarlıklar ve belalar peşini bir kabus gibi bırakmayan biridir.

Bir gün aynı partide tesadüfen karşılaşan Ashley ve Jake partide tanışarak dans ederken yakınlaştıkları sırada öpüşürler. Kızın müthiş olağanüstü şansı bir anda erkeğe geçer, erkeğin korkunç kötü şansıda kıza geçer. Artık durumlar değişmiştir o partiden sonra kız kabus dolu günler geçirmeye başlamıştır.
Bu durumun o partideki erkeği öptükten sonra başına geldiğini anlayan kız partide bulunan tüm erkeklerin listesini bulup onlara ulaşarak onu öpen erkeği tekrar öperse şansının geri geleceğini düşünmektedir.
Bulduğu listeyle maskeli partiye katılan erkeklerin hepsini bularak onları öper. Sonunda o gece öpüştüğü erkeği bulur ve ona aşık olur.

Tür: Fantastik Filmler, Gençlik Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Donald Petrie

Oyuncular: Bree Turner, Dougie Poynter, Carlos Ponce, Chris Pine, Chris Carmack

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

BENZER FILMLER
Can Dostum
4.300 Defa izlenme
İntihar Timi
6.010 Defa izlenme
Warcraft
7.682 Defa izlenme